Novinky | Videa

ARCHEONIC

Video | 26.12.16

AWRIZIS

Video | 14.10.16

DYING PASSION

14.10.16

X-CORE

Video | 13.10.16

ROOT - Kärgeräs - Return From Oblivion

29.09.16

MALIGNANT TUMOUR

Video | 20.09.16

SLAYER

Video | 07.09.16

SUBROSA, SINISTRO v ČR

06.09.16

FEASTEM v ČR

06.09.16

JINJER

Video | 06.09.16

Více

Echoes

Live - nejbližší akce

Dabatáze neobsahuje žádný záznam

Diskuze

ke článku: Bruno Ferrari - Vaudeville

Vydáno: 18.09.12 | Autor: Štěpán Šimek | Zpět na článek | Všechny diskuze

Cekem příspěvků: 13

rudla anonym

Bruno Ferrari přebral po pedofilovi Jacksonovi roli největšího blba v muzice.Když tuhle zrůdu pouští do éteru,není potom divu,že se na české scéně objevují sračky typu Kryštof,Buty,Nightwork,mladý Kraus atd.Proč nedostanou prostor třeba Root,Tor a další,kteří dřou na české scéně už léta,ale naše debilní rádia raději pustí nějakého Klůse....

29.12.12 | 19:48:22 | Reagovat

Štěpán Šimek
Re:

Takové rádio bych tedy rád poznal, kde běžně hrají Bruna Ferrariho. Spílat nad tím, proč v rádiu nedostanou prostor Root nebo Törr v nemetalovém magazínu The Cave, taky nemá moc logiku.

29.12.12 | 21:52:24 | Reagovat

Reverend anonym
Re: rudlo

Nehledě na to, že ty kapely které tady označuješ jako sračky jsou podle většiny lidí tisíckrát kvalitnější než trapně klišovitej Root a sto let za zenitem Törr. U mě tedy Kryštof a Buty (Nightwork, Klůs - neznám) vedou před celou českou metalovou scénou. Nakonec i ten mladej Kraus dá většině metalistů na prdel.

Zaplaťpánbů, že Rooti a Töři + tisíce metalových blbostí, jsou alespoň některými rádii ignorováni, i když chápu, tobě a tvým kamarádům ze vsi by udělalo radost, kdyby to tak nebylo....

No naštěstí co budou hrát rádia určuje někdo jiný...

03.01.13 | 14:13:18 | Reagovat

Miroslav Med
Re: Re: rudlo

Tak tady bych úplně nesouhlasil. Buty své nepopiratelné kvality mají, ale Kryštof je zcela vyprázdněná pseudopoetická onanie se stupidně klišovitě romantickými texty. To už si možná radši poslechnu Törr a jejich senilní osmdesátkovej "black". Nightwork a Kluse buď rád, že neznáš. První je nechutný post-normalizačně popový odpad. A druhý je miloučký jouda, kterého milují i babičky od sporáků, pár nesoudných šílenců ho oslavuje coby "nového Kryla", ale je to jen hromada patosu a bezbřehé hudební nudy. A mladej Kraus? Myslíš tu jeho bezva revivalovou kapelku, kterou nám vnucuje skrz pořad svého papínka? Oni hrají i něco jiného? Zná je někdo? Vydali vůbec něco? Zajímali by někoho nebejt Krause? Netuším... Osobně nesnášim metalovou ortodoxnost a našel bych tu spoustu zajímavých interpretů i v elektronické, popové, alternativní či rockové hudbě, ale Kryštof ani mladej Kraus s kapelou, o který nikdo neví jak se jmenuje, mezi nimi rozhodně neni...

03.01.13 | 16:22:40 | Reagovat

Reverend anonym
Re: Re: Re: rudlo

Díky za typ hned Nightwork a Kluse zkusím, mohlo by se mě to líbit, když se k tomu takto vyjadřuješ, navíc připočítám-li tvůj názor na Kryštof, tak není co řešit :-D.

Že je něco ortodoxní, neznamená, že je to špatný - resp. vůbec to s kvalitou nesouvisí. Jedna výborná Cz kapela se tím hrdě prezentovala i v názvu desky, že? :-D a raději je mi milejší solidně zahranej revival, než všichni černokněžníci s pentagramama.

Nemá cenu se tady nad tím dohadovat, asi jsem jeden z mála metalistů komu ten nejtrapnější možnej kýč vyloženě smrdí. Pokud se někomu víc zamlouvá tvorba Root a Törr, než tvorba Kryštof aj. o jeho vkusu to něco vypovídá a to prosím neberte nikdo zle, ani si to nevykládejte jako urážku.

Ale ať se tu jen neoftopicuje. Bruno Ferrari pobavil, ale přece jen Vanessa je(byla??) jen jedna. Nevíte jestli se u V. znovu něco chystá?

03.01.13 | 16:48:30 | Reagovat

Reverend anonym
Re: Re: Re: rudlo

Tak Nightwork po zkouknutí pár klipů na YT úplně v pohodě :-), prostě si z toho dělají prdel a jde jim to líp než 95% českýho sranda grindu. Jde to sice úplně mimo mě, ale musím zatleskat. "Post-normalizačně popový odpad" - tak tohle kdyby někdo z těch Nightwork slyšel, tak na to téma složí nějakou zhovadilou píseň - prachy a ženský se pohrnou dál... :-D trochu nadhledu pane, přesně toho co Törru a hlavně Root v tvorbě dost chybí - i když je dovedu si představit, že v zákulisí z toho mají srandu i všichni ty BigBaldové a Henyši.... :-D

03.01.13 | 17:03:54 | Reagovat

Miroslav Med
Re: Re: Re: Re: rudlo

Jen bych rád uvedl na pravou míru, že Root ani Törr zrovna nepatří mezi mé oblíbené kapely. Jinak je hezké, že se poplácáváš po ramenou, kterak si jeden z mála metalistů, komu smrdí kýč, ale musím se tromu jen zasmát. Srdceryvné patetické texty Kryšofa nebo Kluse či normalizačním popem smrdící Nightwork (OK, asi je to vtip, ale blbý) jsou stejně tak kýčovité, jako obrácené kříže, satanové a pentagramy a podobné hlouposti třeba u Törru, navíc v hudebně přibližně stejně primitivním balení. Jestli se jako posluchač impotentího českého popu cítíš nějak intelektuálně na výši, nehodlám ti to určitě vymlouvat a asi to ani nemá cenu. Prostě jen preferuješ jeden kýč před druhým. Ok, příště to ale řekni na rovinu ;)

04.01.13 | 07:05:19 | Reagovat

Reverend anonym
Re: Re: Re: Re: Re: rudlo

Objektivně rozhodnout co je kýč je celkem nemožný, takže diskuze v tomhle ohledu ztrácí smysl, stejně jako tvůj závěrečný argument. Intelektuálně navýši se nijak necítím a popravdě - v místních kruzích beru výraz "intelektuál" spíš jako urážku, takže díky za uznání. Plácám se po ramenou - proboha, od kdy je vyjádření názoru plácání se po ramenou? No nemá cenu reagovat, podle mě lidi který dělají svoje songy o životě, jakkoliv - to pavažuješ za kýč a jakokoliv to považuješ za blbost, jdou podle mě po lepší cestě než zmiňovaný Root a Törr, ale stejně to je fuk, jen jsem chtěl říct, že v radiu raději Kryštof, Buty, Nightwork a třeba právě Bruno Ferrari, než v prvním příspěvku zmíněný R. a T. Ale to nemá cenu řešit...

04.01.13 | 09:06:25 | Reagovat

Miroslav Med
Re: Re: Re: Re: Re: Re: rudlo

Objektivně rozhodnout, co je kýč je najednou nemožný? A já myslel, že to ty víš nejlíp. Jinak pokud o sobě řeknu, že jsem jeden z mála metalistů , co nemá rád kýč, je to samozřejmě prachobyčejné povyšování se nad ostatní a plácání se po ramenou. A to je u člověka, kterej žere Kryštofa a nachází zálibu dokonce i v Nightwork, skutečně směšné. Jinak nevím, v jaké zemi žiješ, ale v České republice jsem v rádiu Bruna Ferrariho, Root ani Törr jaktěživ neslyšel (pokud se bavíme o běžných celoplošných FM rádiostanicích), dokonce ani na Beatu jsem je ještě nikdy nezanamenal... A že by je hráli jinde, je holá absurdita...

04.01.13 | 16:27:26 | Reagovat

Reverend anonym
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rudlo

Podsouváš tady informace který nejsou pravdivý, konstatovat fakt, nebo vyjádřit svůj názor je povyšování? Ale děte pane :-D a i kdyby jo tak co??

"A to je u člověka, kterej žere Kryštofa a nachází zálibu dokonce i v Nightwork, skutečně směšné."

Ano jsem směšný, sebekriticky přiznávám - mě pro změnu připadá směšný Törr a Root - pak si ale nemáme co vyčítat, chápeš? U člověka který žere Emperor, nachází v zálibu v Allanu Holdsworthovi by ti směšné nepřišlo? Sám ses vmanipuloval do pozice, ve které by jsi mě chtěl mít... ale nechme dohadování, nikam to nevede, ani mě to už nebaví.

Ještě jen připojím:
"Jinak nevím, v jaké zemi žiješ, ale v České republice jsem v rádiu Bruna Ferrariho, Root ani Törr jaktěživ neslyšel (pokud se bavíme o běžných celoplošných FM rádiostanicích)"

A to má být jako co??? Já snad tvrdil opak? Root a Törr nehrají - za to jsem rád, Ferarriho nehrají - to mě mrzí. Lépe čísti příspěvky pane...

Spíš mě zajímá jak je na tom Vanessa a jestli její poslední album "Agony" v celoplošném FM zaznělo - přece jen Vanessa je legenda.

05.01.13 | 09:23:44 | Reagovat

Miroslav Med
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rudlo

Že nemáš rád kýč je možná tvůj názor, ale nikoliv fakt. A ano, je to povyšování se a plácání po ramenou, jakkoliv se snážíš tvářit, že jen konstatuješ jakousi (z tvé strany evidentně pouze domnělou) skutečnost. Tohle je fakt :) Co se týče oné směšnosti, Törr a Kryšotf by si mohli klidně podat ruce. Obojí sou sračky. Ale kdybys mě ale přivázal na židli a musel si vybrat, že jednu z těchto sraček musim poslouchat, tak si radši poslechnu bubáckej kýč od Törru než unyle romantickej kýč od Kryštofa. Co z toho je objektivně horší, to tady asi nevyřešíme, to ani nejde... Rozdíl je v tom, že zatímco ty Kryštofa považuješ za dobrou kapelu a Törr nikoliv, pro mě sou to oboje hovadiny. Jen jednu považuju za o něco snesitelnější. Takže mi vrážet pořád nějaký Törr a Root, když sem tyhle kapely léta neslyšel a nezajímám se o ně, je dost mimo mísu. A Vanessa v celoplošnym rádiu je nesmysl. Dneska se na legendy nehraje. Maximálně na legendy normalizačního popu. Zbytek má smůlu.

05.01.13 | 10:18:20 | Reagovat

Reverend anonym
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rudlo

Kýč se vždy líbil, co je dobrá kapela a co špatná asi objektivně posoudit nelze. Díky bohu já si mezi sračkama vybírat nemusím :-D a ty doufám taky ne.

Jinak jistěže prezentuji skutečnost pouze domnělou, u tebe je tomu snad jinak?? :-D

Kde jsi vzal jistotu, že ty máš pravdu a já kecám? Já se ti tvojí pravdu vymluvit nesnažím, jen upozorňuju na evidentní neznalost a nepozornost - viz příspěvek výše...

Pokud si dobře pamatuju tak v 90tých měla Vanessa v rádiích a dokonce i v TV prostor. S legendama - takovej Arakain, Katapult, Olympic - tohle se občas dostane v FM ke slovu ne?

05.01.13 | 22:03:47 | Reagovat

Miroslav Med
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: rudlo

Neříkám, že kecáš :) Jen že tvůj názor můžou mnozí vidět zcela opačně :) Já osobně rádia moc neposlouchám, nicméně Arakain, Katapult i Olympic tam ještě zaslechnout lze. V 90. letech byla obecně alternativní scéna na svém vrcholu, tehdy opravdu člověk mohl v rádiu i v televizi zahlédnou a zalsechnout zajímavé kapely a interprety. Jenže tahle idylka skončila už někdy konce 90. let a dnes zní jedno rádio jak druhé. Komunistický normalizační pop, zahraniční tucárny a tuzemské bezpohlavní obludnosti jako Chinaski, Kryštof, Mandrage nebo Xindl X. Všude to samé. Výjimkou jsou aspoň tady na Vysočině senilně bigbíťácká rádia Beat a Hey! a nejposlouchatelnější je pořád asi ČRo 3 Vltava, kde lze občas zaslechnout i moderní či klasický jazz a kvanta klasické hudby...

06.01.13 | 12:13:42 | Reagovat

Nejnovější diskuze

Avishai Cohen & Filharmonie Brno

Lenka Löfflerová anonym
06.12.15 | 19:31:00

RIVER

Mirek anonym
21.11.15 | 12:07:13

Dr. Dre - Compton

Ivoš Otcovský
18.10.15 | 20:43:29

Barbora Mochowa - Mávnutím křídel havraních

Jaroslav Burda
16.06.15 | 13:13:52

Barbora Mochowa - Mávnutím křídel havraních

Estragon anonym
16.06.15 | 11:30:55

Barbora Mochowa - Mávnutím křídel havraních

Cyberolas anonym
15.06.15 | 22:09:18

Barbora Mochowa - Mávnutím křídel havraních

Šárka Kindlová anonym
15.06.15 | 21:23:29

Mathias Grassow - Uttarakuru

Acerot anonym
31.01.15 | 11:02:09

Zajímavá "sluchátková" hudba roku...

Štěpán Šimek
15.01.15 | 09:27:18

Zajímavá "sluchátková" hudba roku...

Radek anonym
14.01.15 | 19:57:40

Více

Audio

Beata Hlavenková - Theodoros

Ιανουάριος
Přehrát
Φεβρουάριος
Přehrát
Μάρτιος
Přehrát
Απρίλιος
Přehrát

TOMÁŠ KOČKO & ORCHESTR - Godula

Běs
Přehrát

Více

Video

ARCHEONIC

26.12.16


AWRIZIS

14.10.16


X-CORE

13.10.16


MALIGNANT TUMOUR

20.09.16


SLAYER

07.09.16


Více

Facebook   MySpace   YouTube